Загрязненные и сточные воды

Сильний партнер для ефективної та екологічної техніки водовідведення

У останні роки значно виросли вимоги до насосів та насосних систем, особливо для перекачування неочищених стічних вод. Це пояснюється в першу чергу урбанізацією та нестачею води в усьому світі. Змінюються умови на водозаборах, доля твердих часток у воді збільшилася, вода довше затримується у стічній мережі. Через це особливого значення для операторів набуває також вартість життєвого циклу насоса починаючи з придбання, враховуючи технічне обслуговування, простої та ремонт.

Багаторічний досвід виконання проектів у сфері техніки для водовідведення дозволяє нам пропонувати бездоганні технологічні процеси та надійні системні рішення. Не важливо, про що йде мова — про насоси, мішалки, вентиляцію, фільтрування або дезінфекцію (брудної) води — наш великий портфель виробів та системних рішень у кожному випадку містить для вас надійне та енергоефективне рішення. Залежно від вимог, подачі та напору ви знайдете в компанії Wilo насоси для різноманітних середовищ, таких як стічні води, мул та вода з мулом, абразивні середовища чи середовища з волоконними домішками. Особливу увагу ми приділяємо якомога низькому зношенню і міцності деталей у наших рішеннях.

Wilo World - Wastewater collection and transport - Wilo-EMUport CORE
Wilo World - Wastewater treatment - mixer, aeroation system

Наші ефективні рішення для чистого сумління

Всі споруди та домогосподарства в світі продукують стічні води, котрі необхідно безпечно і надійно утилізовувати для виконання гігієнічних стандартів і уникнення неприємних запахів. Тому усюди, де стічні води не потрапляють у каналізаційну мережу просто самопливом за рахунок різниці висот, використовується ефективна інженерна техніка для споруд. Для майбутніх технологій та концепцій відведення стічних вод необхідно у підсумку враховувати такі принципи:

  • Мінімізація внесення шкідливих речовин в стічні води
  • Зменшення розбавлення стічних вод (стороння вода)
  • Розділення часткових потоків стічних вод (дощова вода, забруднені та стічні води)
  • Зменшення вмісту залишкових речовин, що використовуються для обробки стічних вод
  • Використання часткових потоків стічних вод (слабо забруднені води, сеча та ін.)

Тому концепції обробки стічних вод майбутнього вимагають від проектувальників та операторів широкого кута зору для подальшого покращання співвідношення витрат та користі в інтересах людей та довкілля.

Наші ефективні рішення використовуються, перш за все, в таких сферах застосування:

Wilo World - Wastewater treatment - mixer, aeroation system

Сточные воды


Entwässerung Transportable Entwässerung

Дренаж и защита от затопления

Wilo World - Wastewater treatment - mixer, aeroation system

Сбор и транспортировка сточных вод


Biological treatment with circulation tank

Очистка сточных вод