Контакти ВІЛО УКРАЇНА

Наші представництва

Дніпро

вул. Князя Ярослава Мудрого, 61а оф.23 (Ленінградська)

Центральний район (Кіровський),

т: 056 370-70-87

050-387-71-07

Yuriy.Parfenyuk@wilo.com

Київ

вул. Антонова 4, с.Чайки

Києво-Святошинський р-н, 08130

т. 044 393-73-80

ф. 044 393-73-89

info.ua@wilo.com

Anatoliy.Niskovsky@wilo.com

Dmytro.Zhukov@wilo.com

Konstantin.Vrubel@wilo.com

Gennadiy.Pobereznichenko@wilo.com

Львів

вул.Наукова 7А, оф.220

79060 Львів

тел./факс: (032) 2455168

Oleg.Zubar@wilo.com

Vadym.Scherbakov@wilo.com

Zoryana.Mysak@wilo.com

Миколаїв

вул.Чкалова 20/5, оф.17

54017 Миколаїв

т/ф: 0512 583580

050-418-66-78

Kyrylo.Babchenko@wilo.com

Харків

вул.Тобольська 42, оф.616

61072 Харків

т/ф: (050) 330 23 79

Igor.Blagonravov@wilo.com

Черкаси

вул.Смілянська 23, оф.501

18000 Черкаси

т/ф: (0472) 325243

(095)287-56-65

Andriy.Avramenko@wilo.com

Hands raised together

One team - One dream