Distributeri Wilo opreme

Kontakt

Distributeri Wilo opreme

Oblikujte svoje aktivnosti sukladno Vašim osobnim potrebama i uvjetima na tržištu!

Agria d.o.o.
Prodajni centar Osijek - Centrala Prodajni centar Zagreb Prodajni centar Beli Manastir Prodajni centar Split
Sv. L. B. Mandića 215, 31000 Osijek Gospodarska 14, 10250 Donji Stupnik Imre Nagya 18, 31300 Beli Manastir 141. brigade 9, 21000 Split
T: 031/281 666 T: 01/6625 155 T/F: 031/701 941 T: 021/374 523
F: 031/281 653 F: 01/6625 156 F: 021/276 545
website: www.agria.hr
Petrokov
Petrokov Centrala Zagreb - Ravnice Zagreb - Ilica Čakovec Rijeka Pula Split Zadar Osijek
Sv. Klara, Mrkšina 52D, Zagreb II Maksimirsko naselje 17, Zagreb Ilica 480, Zagreb Josipa Kozarca 21, Čakovec Jušići 12, Kastav, Rijeka Santoriova ulica 15, Pula Bana Jelačića, Dugopolje Franka Lisice 91, Zadar Jablanova ulica 44, Osijek
Tel:01/6473-111 Tel:01/2332-331 Tel:01/5810-078 Tel:040/296-014 Tel:051/275-604 Tel:052/500-600 Tel:021/244-734 Tel:023/700-950 Tel:031/327-916
Fax:01/2331-873 Fax:01/2338-044 Fax:01/5810-078 Fax: 051/275-610 Fax:052/544-010 Fax:021/261-560 Fax:023/700 950 Fax:031/327-916
petrokov@petrokov.hr poslovnica.ravnice@petrokov.hr poslovnica.ilica@petrokov.hr poslovnica.cakovec@petrokov.hr poslovnica.rijeka@petrokov.hr poslovnica.pula@petrokov.hr poslovnica.dugopolje@petrokov.hr poslovnica.zadar@petrokov.hr poslovnica.osijek@petrokov.hr
website: www.petrokov.hr
Termag d.o.o.
Glavni Ured Prodajni centar Rubeši Prodajni centar Zagreb Prodajni centar Pula Prodajni centar Split
Kvarnerska cesta 35, 51211 Matulji Rubeši 54, 51215 Kastav Jelkovečka 5, Sesvete Veruda 51, Pula Hercegovačka 5, Kopilice 21000 Split
T: 051/277 557 T: 051/225 051 T: 01/655 2120 T: 052/383 434 T: 021/656 190, 656 191
F: 051/277 556 F: 051/225 052 F: 01/655 2140 F: 052/383 435 F: 021/656 192
termag@termag.hr grijanje@termag.hr zagreb@termag.hr pula@termag.hr pcsplit@termag.hr
website: www.termag.hr
Termin d.o.o.
Glavni Ured TERMIN SPLIT TERMIN TRILJ TERMIN SINJ TERMIN ZAGREB TERMIN METKOVIĆ
Glavna Donja bb, 21260 Imotski ZORANIĆEVA BB, 21210 SOLIN SV. MIHOVILA 72, 21240 TRILJ BRNAZE 9A, 2123 SINJ GROBNIČKA ULICA 45, Trešnjevka ZAGREB ANDRIJE HEBRANGA 2, 20350 METKOVIĆ
T: 021/842 112 T: 021/572 330 T: 021/832 446 T: 020/700 256 T: 01/301 2213 T: 020/686 586
F: 021/841 719 F: 021/572 330 F: 021/832 462 F: 020/843 256 F: 01/301 2213 F: 020/686 586
termin@inet.hr tiho.vukas@termin.hr Kontakt osoba: HRVOJE BILONIĆ Kontakt osoba: MARKO BRČIĆ Kontakt osoba: DAMIR JELČIĆ Kontakt osoba: IVAN PLEĆAŠ
M: 099/314 6292 M: 098/937 1481 M: 099/815 7570 M: 099/214 8712
hrvoje.bilonic@termin.hr damir.jelcic@termin.hr metkovic@termin.hr
website: www.termin.hr
Frigo Ve d.o.o.
Glavni Ured Frigo Ve - Veleprodajni centar Marinići
Brtuni 30, 51216 Viškovo Poslovna zona Marinići
Marinići b.b. 51216 Viškovo
T: 051/258 748 T: 051/258-748, 051/564-309
M: 091/1258 748 F: 051/564-320
ivan.vergilas@frigo-ve.hr info@frigo-ve.hr
website: www.frigo-ve.hr
GERA poduzeće za trgovinu d.o.o.
Puškarićeva 65, 10250 Zagreb – Lučko
T: 01/6536 416 - MALOPRODAJA
T: 01/6530 973 - VELEPRODAJA
F: 01/6530 681
gera@gera.hr
website: www.gera.hr
HABE-PROM d.o.o.
Donja Purgarija 22, 10450 Jastrebarsko
T: 01/6294 031
F: 01/6294 481
trgovina@habe-prom.hr
website: www.habe-prom.hr
DINOP d.o.o.
Centrala Križevci Petrinja Labin Osijek Varaždin Velika Gorica Bjelovar Virovitica Zaprešić Slavonski Brod
Prigorska 9, Soblinec
10360, Sesvete
Majkovečka 42
10382 Donja Zelina
Stjepana Radića 54
44250 Petrinja
Rudarska 1
52220 Labin
Vinkovacka 70
31000 Osijek
Zagrebačka 145
42000 Varaždin
Zagrebačka 47
10410 Velika Gorica
Vladimira Nazora 25
43000 Bjelovar
Petra Preradovića 10
33000 Virovitica
Bana Josipa Jelačića 82
10290 Zaprešić
Sjeverna vezna cesta 2
35000 Slavonski Brod
T: 01/2043 191 T: 048/270-700 T: 044/815-811 T: 052/854-030 T: 031/445-180 T: 042/204-249 T: 01/7999-725 T: 043/220-917 T: 033/556-058 T: 01/ 3311-933 T: 035 / 459-023
F: 01/2043 193 F: 048/270-701 F:044/815-811 F: 052/854-030 F: 031/445-181 F: 042/204-251 F: 01/7999-724 F: 043/332-108 F: 033/556-082 F: 01/ 3357-492 F: 035 / 459-023
info@dinop.hr krizevci@dinop.hr petrinja@dinop.hr labin@dinop.hr osijek@dinop.hr varazdin@dinop.hr velikagorica@dinop.hr bjelovar@dinop.hr virovitica@dinop.hr zapresic@dinop.hr sl.brod@dinop.hr
website:
www.dinop.hr
ENERGO-S d.o.o.
Trg A.G. Matoša 3, 42000 Varaždin
T: 042/200 486
F: 042/200 572
info@energo-s.hr
website: www.energo-s.hr
Kera Term
Zagreb Karlovac Pula Zadar Split
Šubićeva 55, 10000 Zagreb Vladka Mačeka 40, 47000 Karlovac Divkovićeva Ulica 2a, 52100 Pula Jadranska cesta 28, 23000 Zadar Salonitanska 34, 21210 Solin (Split)
T: +385 1 4501 111 T: +385 47 648 018 T: +385 52 393 705 T: +385 23 643 691 T: +385 21 217 574
F: +385 1 4641 081 F: +385 47 648 151 F: +385 52 645 662 F: +385 23 380 755 F: +385 21 644 591
@: info@kera-term.hr @: karlovac@kera-term.hr @: pula@kera-term.hr @: zadar@kera-term.hr @: split@kera-term.hr
website:
www.kera-term.hr