Kontakt

+45 70 253 312

Drejergangen 9
2690 Karlslunde, Danmark

Man - Tors: 08:00 - 16:00
Fre: 08:00 - 15:30

+45 70 233 312

Man - Tors: 08:00 - 16:00

Fre: 08:00 - 15:30

Vores salgskontor lige i nærheden

Wilo office Denmark

Vi har svarene på dine spørgsmål

Har vores produkter og serviceydelser vakt din interesse? Så hjælper vi dig gerne videre!

Uanset, om det handler om udarbejdelse af et tilbud eller behandling af udbudsbetingelser, om dimensionering af forskellige anlægstyper, rådgivning ved valg af pumper og styreenheder eller blot om hjælp til spørgsmål vedrørende hydraulik og styring. Vi glæder os til at høre fra dig!

Adresse:

WILO Nordic
Drejergangen 9
2690 Karlslunde

Jesper Thomsen 2021

Jesper Thomsen, Direktør

Tlf: +45 21 22 58 71
Email: jesper.thomsen@wilo.com

Kim Mytysia 2021

Kim Mytysia, Kundechef

Tlf: +45 20 40 58 71
Email: kim.mytysia@wilo.com

Claus Ehmsen 2021

Claus Ehmsen, Servicechef

Tlf: +45 40 49 77 97
Email: claus.ehmsen@wilo.com

Søren Qvick 2021

Søren Qvick, Salgsingeniør M/IDA

Tlf: +45 61 22 67 67
Email: soren.qvick@wilo.com

Kristina Goya 2021

Kristina Goya, Intern salg og Service koordinator

Tlf: +45 30 35 46 30
Email: kristina.goya@wilo.com

Henrik Lundberg 2021

Henrik Lundberg, Service tekniker

Tlf: +45 51 72 77 97
Email: henrik.lundberg@wilo.com

Henrik Steimer 2021

Henrik Steimer, Intern salg

Tlf: +45 40 30 69 67
Email: henrik.steimer@wilo.com