WILO

Kontakt

+420 234 098 711

Otevírací doba:

Po - Čt 8:00 - 16:00

Pá 8:00 - 15:00

NON STOP linka

810 555 555

Technická podpora
T: +420 234 098 782
poptavky@wilo.cz
Technická podpora
Mikuláš Merger
mikulas.merger@wilo.cz
Technická podpora
Ing. Martin Blažek
martin.blazek@wilo.cz
Technická podpora
Ing. Vladimír Bandouch
vladimir.bandouch@wilo.cz
Technical Manager
Ing. Aleš Princ
ales.princ@wilo.cz
Servis
T: +420 234 098 780
servis@wilo.cz
Servisní technik
Antonín Varvažovský
M: +420 602 572 727
antonin.varvazovsky@wilo.cz
Náhradní díly
Miroslav Štička
T: +420 234 098 711
miroslav.sticka@wilo.cz
Service Manager
Petr Bošek
M: +420 727 915 021
petr.bosek@wilo.cz
Logistika
T: +420 234 098 783
sklad@wilo.cz
Zpracování objednávek/Recepční
Lenka Sekelská
T: +420 234 098 711
lenka.sekelska@wilo.cz
Zpracování objednávek
Věra Chromcová
T: +420 234 098 711
vera.chromcova@wilo.cz
Pracovník logistiky
Radim Janda
T: +420 234 098 711
radim.janda@wilo.cz
Pracovník logistiky
David Vitouš
T: +420 234 098 711
david.vitous@wilo.cz
Vedoucí logistiky
Roman Tyll
M: +420 602 135 848
T:+420 234 098 723
roman.tyll@wilo.cz
Obchodní zástupce TZB - region Praha a Střední Čechy
Ing. Petr Bradáč
M: +420 724 375 865
petr.bradac@wilo.cz
Obchodní zástupce TZB - region Jižní a Západní Čechy
Ing. Marek Chalupský
+420 602 610 052
marek.chalupsky@wilo.cz
Obchodní zástupce TZB - region Severní Morava
Ing. Petr Šichnárek
M: +420 603 574 011
petr.sichnarek@wilo.cz
Obchodní zástupce - region Střední a Jižní morava
Martin Rázek
M: +420 727 955 947
martin.razek@wilo.cz
Specialista pro klíčové zákazníky
Pavel Chromec
M: +420 602 620 164
pavel.chromec@wilo.cz
Obchodní zástupce OEM / IEM
Ing. Jan Reiner
M: +420 603 114 253
jan.reiner@wilo.cz
Sales manager TZB
Ing. Pavel Synáč
M: +420 603 551 003
pavel.synac@wilo.cz
Projektový manažer
Bc. Ladislav Čapek
M: +420 724 313 538
ladislav.capek@wilo.cz
Projektový manažer
Ing. Milan Tůma
M: +420 602 220 753
milan.tuma@wilo.cz
Projektový manažer
Dušan Bek
M: +420 727 875 905
dusan.bek@wilo.cz
Objednávky
Markéta Znamirowski
T: +420 234 098 711
marketa.znamirowski@wilo.cz
Odborný konzultant
Ing. František Novotný
M: +420 602 254 941
frantisek.novotny@wilo.cz
Sales manager
Mgr. Jozef Mikulec
M: +421 905 693 348
jozef.mikulec@wilo.sk
Brand & communication manager
Ing. Hana Koudelková
M: +420 602 193 869
T: +420 234 098 714
hana.koudelkova@wilo.cz
Produktový manager
Ing. Petr Vacek
M: +420 603 519 143
petr.vacek@wilo.cz
Marketing Manager
Ing. Jan Matějovský
M: +420 606 739 586
jan.matejovsky@wilo.cz
Účetní oddělení
Zdeňka Tanečková
T: +420 234 098 715
zdenka.taneckova@wilo.cz
Účetní oddělení
Ing. Radka Andrlová
T: +420 234 098 722
radka.andrlova@wilo.cz
Finance Manager
Ing. Jan Pleskot
M: +420 734 860 849
jan.pleskot@wilo.cz
IT Manager
Richard Švrček
M: +420 725 766 411
richard.svrcek@wilo.cz
Asistentka ředitele a personální oddělení
PhDr. Jindřiška Vernerová
T: +420 234 098 713
M: +420 606 766 757
jindriska.vernerova@wilo.cz
Ředitel společnosti
Jan Cidlinský
T: +420 234 098 713
jan.cidlinsky@wilo.cz